Telefon Telefon Telefon
Nazovite nas
+386 4 279 22 22
Pišite nam
info@tinex.si
Odaberite jezik
SIENDEHR
PRISTUP ZA PARTNERE
Kontakti

Kontakti

Osoba Telefon GSM E-pošta
Direktor      
Uroš Frantar +386 4 279 22 49 +386 51 343 003 uros.frantar@tinex.si
Pomoćnik direktorja      
Marko Zivlakovič +386 4 279 22 31 +386 41 677 256 marko.zivlakovic@tinex.si
Poslovna tajnica      
Maruša Podgoršek +386 4 279 22 69 +386 41 604 601 marusa.podgorsek@tinex.si
Maloprodaja - trgovina      
Aljaž Drašler - poslovođa +386 4 279 22 -14, -23, -25, -50 +386 41 694 106 aljaz.drasler@tinex.si
Aleš Avguštin +386 4 279 22 -14, -23, -25, -50 +386 41 694 106 ales.avgustin@tinex.si
Damjan Sajevic +386 4 279 22 -14, -23, -25, -50 +386 41 694 106 damjan.sajevic@tinex.si
Primož Delavec +386 4 279 22 -14, -23, -25, -50 +386 41 694 106 primoz.delavec@tinex.si
Veleprodaja      
Tomaž Barišič - voditelj veleprodaje +386 4 279 22 11 +386 41 693 932 tomaz.barisic@tinex.si
Adnen Vukalić +386 4 279 22 26 +386 31 307 378 adnen.vukalic@tinex.si
Aleš Dolinar +386 4 279 22 78 +386 31 701 151 ales.dolinar@tinex.si
Anže Anžič +386 4 279 22 46 +386 31 309 964 anze.anzic@tinex.si
Blaž Ajdovec +386 4 279 22 77 +386 31 701 163 blaz.ajdovec@tinex.si
Boštjan Čebašek +386 4 279 22 63 +386 31 701 487 bostjan.cebasek@tinex.si
Boštjan Plevel +386 4 279 22 35 +386 41 694 035 bostjan.plevel@tinex.si
Damjana Tomažin +386 4 279 22 34 +386 41 694 472 damjana.tomazin@tinex.si
Elvir Alibabić +386 4 279 22 48 +386 51 328 523 elvir.alibabic@tinex.si
Jan Zupanc +386 4 279 22 76 +386 31 384 379 jan.zupanc@tinex.si
Klemen Rožič +386 4 279 22 74 +386 51 489 087 klemen.rozic@tinex.si
Miran Novljan +386 4 279 22 24 +386 41 694 173 miran.novljan@tinex.si
Primož Kozjek +386 4 279 22 38 +386 41 694 159 primoz.kozjek@tinex.si
Primož Ušaj +386 4 279 22 36 +386 31 337 410 primoz.usaj@tinex.si
Robert Ropret +386 4 279 22 13 +386 41 694 029 robert.ropret@tinex.si
Roman Kocutar +386 4 279 22 10 +386 41 694 139 roman.kocutar@tinex.si
Tomo Draksler +386 4 279 22 21 +386 31 310 045 tomo.draksler@tinex.si
Uroš Rakovec +386 4 279 22 67 +386 51 613 043 uros.rakovec@tinex.si
Viktor Blagotinšek +386 4 279 22 65 +386 51 613 037 viktor.blagotinsek@tinex.si
Viljem Kržan +386 4 279 22 15 +386 41 693 937 viljem.krzan@tinex.si
Izvoz      
Grega Ferjan - voditelj izvoza +386 4 279 22 45 +386 31 310 084 grega.ferjan@tinex.si
Katja Beznik +386 4 279 22 32   katja.beznik@tinex.si
Žiga Pavlinič +386 4 279 22 59   ziga.pavlinic@tinex.si
Tehnička služba – podrška      
Marjan Skubic - voditelj tehnike +386 4 279 22 19 +386 41 694 151 marjan.skubic@tinex.si
Žan Kržan +386 4 279 22 57 +386 51 304 064 zan.krzan@tinex.si
Nabava      
Milan Rozman- voditelj nabave +386 4 279 22 27 +386 51 322 220 milan.rozman@tinex.si
Lea Pirc +386 4 279 22 39 +386 51 328 524 lea.pirc@tinex.si
Marjana Meglič +386 4 279 22 40   marjana.meglic@tinex.si
Marija Rozman +386 4 279 22 64   marija.rozman@tinex.si
Rok Tehovnik +386 4 279 22 54 +386 51 217 672 rok.tehovnik@tinex.si
Živa Janc +386 4 279 22 44   ziva.janc@tinex.si
Računovodstvo      
Simona Ciglar - financijski menadžer +386 4 279 22 18 +386 41 694 156 simona.ciglar@tinex.si
Andreja Veternik +386 4 279 22 20   andreja.veternik@tinex.si
Emina Dobida +386 4 279 22 41   emina.dobida@tinex.si
Lea Bajželj +386 4 279 22 66   lea.bajzelj@tinex.si
Suzana Milakovič +386 4 279 22 28   suzana.milakovic@tinex.si
Ne propustite
29 DEC 2017
Donacija
Naše vrijednosti

KVALITETA

Široka kvalitetna ponuda svjetski priznatih proizvođača.
 

CJELOVITOST

Cjelovita rješenja na jednom mjestu.
 

PRILAGODLJIVOST

Brz odaziv i prilagodljivost individualnim potrebama kupaca.
 

STRUČNOST

Stručnost i profesionalnost zaposlenih ključ su uspjeha.