Telefon Telefon Telefon
Pokličite nas
+386 4 279 22 22
Pišite nam
info@tinex.si
Izberi jezik
SIENDEHR
Moj račun
Prijava
(0)
VSTOP ZA PARTNERJE
Kontakti
Hitra odzivnost in prilagodljivost pri individualnih potrebah kupcev. Vprašajte nas...

Kontakti

Oseba Telefon GSM E-mail
Direktor      
Uroš Frantar 04 279 22 49 051 343 003 uros.frantar@tinex.si
Pomočnik direktorja      
Marko Zivlakovič 04 279 22 31 041 677 256 marko.zivlakovic@tinex.si
Poslovna sekretarka      
Maruša Podgoršek 04 279 22 69 041 604 601 marusa.podgorsek@tinex.si
Maloprodaja - trgovina      
Aljaž Drašler - poslovodja 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 aljaz.drasler@tinex.si
Jan Zupanc 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 jan.zupanc@tinex.si
Primož Delavec 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 primoz.delavec@tinex.si
Damjan Sajevic 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 damjan.sajevic@tinex.si
Aleš Avguštin 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 ales.avgustin@tinex.si
Veleprodaja      
Tomaž Barišič - vodja veleprodaje 04 279 22 11 041 693 932 tomaz.barisic@tinex.si
Adnen Vukalić 04 279 22 26 031 307 378 adnen.vukalic@tinex.si
Anže Anžič 04 279 22 46 031 309 964 anze.anzic@tinex.si
Boštjan Plevel 04 279 22 35 041 694 035 bostjan.plevel@tinex.si
Damjana Tomažin 04 279 22 34 041 694 472 damjana.tomazin@tinex.si
Elvir Alibabić 04 279 22 48 051 328 523 elvir.alibabic@tinex.si
Miran Novljan 04 279 22 24 041 694 173 miran.novljan@tinex.si
Primož Kozjek 04 279 22 38 041 694 159 primoz.kozjek@tinex.si
Primož Ušaj 04 279 22 36 031 337 410 primoz.usaj@tinex.si
Robert Ropret 04 279 22 13 041 694 029 robert.ropret@tinex.si
Roman Kocutar 04 279 22 10 041 694 139 roman.kocutar@tinex.si
Tomo Draksler 04 279 22 21 031 310 045 tomo.draksler@tinex.si
Viktor Blagotinšek 04 279 22 65 051 613 037 viktor.blagotinsek@tinex.si
Viljem Kržan 04 279 22 15 041 693 937 viljem.krzan@tinex.si
Izvoz      
Grega Ferjan - vodja izvoza 04 279 22 45 031 310 084 grega.ferjan@tinex.si
Katja Beznik 04 279 22 32   katja.beznik@tinex.si
Žiga Pavlinič 04 279 22 59   ziga.pavlinic@tinex.si
Tehnična služba - podpora      
Marjan Skubic - vodja tehnike 04 279 22 19 041 694 151 marjan.skubic@tinex.si
Žan Kržan 04 279 22 57 051 304 064 zan.krzan@tinex.si
Nabava      
Milan Rozman - vodja nabave 04 279 22 27 051 322 220 milan.rozman@tinex.si
Lea Pirc 04 279 22 39 051 328 524 lea.pirc@tinex.si
Marjana Meglič 04 279 22 40   marjana.meglic@tinex.si
Rok Tehovnik 04 279 22 54 051 217 672 rok.tehovnik@tinex.si
Živa Janc 04 279 22 44   ziva.janc@tinex.si
Marija Rozman 04 279 22 64   marija.rozman@tinex.si
Računovodstvo      
Simona Ciglar - vodja financ 04 279 22 18 041 694 156 simona.ciglar@tinex.si
Andreja Veternik 04 279 22 20   andreja.veternik@tinex.si
Emina Dobida 04 279 22 41   emina.dobida@tinex.si
Lea Bajželj 04 279 22 66   lea.bajzelj@tinex.si
Suzana Milakovič 04 279 22 28   suzana.milakovic@tinex.si
Naše vrednote

KAKOVOST

Široka kakovostna ponudba svetovno priznanih proizvajalcev.

CELOVITOST

Celovite rešitve na enem mestu.

PRILAGODLJIVOST

Hitra odzivnost in prilagodljivost pri individualnih potrebah kupcev.

STROKOVNOST

Strokovnost in profesionalnost zaposlenih sta ključni za uspeh.