Telefon Telefon Telefon
Pokličite nas
+386 4 279 22 22
Pišite nam
info@tinex.si
Izberi jezik
SIENDE
Košarica je prazna
VSTOP ZA PARTNERJE
Kontakti
Hitra odzivnost in prilagodljivost pri individualnih potrebah kupcev. Vprašajte nas...

Kontakti

Oseba Telefon GSM E-mail
Direktor      
Uroš Frantar 04 279 22 49 051 343 003 uros.frantar@tinex.si
Pomočnik direktorja      
Marko Zivlakovič 04 279 22 31 041 677 256 marko.zivlakovic@tinex.si
Maloprodaja - trgovina      
Uroš Rakovec - poslovodja 04 279 22 23 041 694 106 uros.rakovec@tinex.si
Aljaž Drašler 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 aljaz.drasler@tinex.si
Viktor Blagotinšek 04 279 22 -14, -23, -25, -50 051 613 037 viktor.blagotinsek@tinex.si
Jan Zupanc 04 279 22 -14, -23, -25, -50 041 694 106 jan.zupanc@tinex.si
Veleprodaja      
Tomaž Barišič - vodja prodaje 04 279 22 11 041-693-932 tomaz.barisic@tinex.si
Adnen Vukalić 04 279 22 26 031 307 378 adnen.vukalic@tinex.si
Anže Anžič 04 279 22 46 031 309 964 anze.anzic@tinex.si
Boštjan Plevel 04 279 22 35 041 694 035 bostjan.plevel@tinex.si
Damjana Tomažin 04 279 22 34 041 694 472 damjana.tomazin@tinex.si
Elvir Alibabić 04 279 22 48 051 328 523 elvir.alibabic@tinex.si
Miran Novljan 04 279 22 24 041 694 173 miran.novljan@tinex.si
Primož Kozjek 04 279 22 38 041 694 159 primoz.kozjek@tinex.si
Primož Ušaj 04 279 22 36 031 337 410 primoz.usaj@tinex.si
Robert Ropret 04 279 22 13 041 694 029 robert.ropret@tinex.si
Roman Kocutar 04 279 22 10 041 694 139 roman.kocutar@tinex.si
Tomo Draksler 04 279 22 21 031 310 045 tomo.draksler@tinex.si
Viljem Kržan 04 279 22 15 041 693 937 viljem.krzan@tinex.si
Izvoz      
Grega Ferjan - vodja izvoza 04 279 22 45 031 310 084 grega.ferjan@tinex.si
Katja Beznik 04 279 22 32   katja.beznik@tinex.si
Žiga Pavlinič 04 279 22 59   ziga.pavlinic@tinex.si
Tehnična služba - podpora      
Marjan Skubic - vodja tehnike 04 279 22 19 041 694 151 marjan.skubic@tinex.si
Nabava      
Milan Rozman- vodja nabave 04 279 22 27 051 322 220 milan.rozman@tinex.si
Lea Pirc 04 279 22 39 051 328 524 lea.pirc@tinex.si
Marjana Meglič 04 279 22 40   marjana.meglic@tinex.si
Rok Tehovnik 04 279 22 54 051 217 672 rok.tehovnik@tinex.si
Živa Janc 04 279 22 44   ziva.janc@tinex.si
Računovodstvo      
Simona Ciglar - vodja financ 04 279 22 18 041 694 156 simona.ciglar@tinex.si
Andreja Veternik 04 279 22 20   andreja.veternik@tinex.si
Emina Kurtovič 04 279 22 41   emina.kurtovic@tinex.si
Suzana Milakovič 04 279 22 28   suzana.milakovic@tinex.si
Ne spreglejte
03 JUN 2016
4islands 2016
28 MAJ 2016
25 let Tinexa
25 FEB 2016
Donatorstvo
Naše vrednote

CELOVITOST

Celovite rešitve na enem mestu.

KAKOVOST

Široka kakovostna ponudba svetovno priznanih proizvajalcev.